Anime Time
It's Anime Time!
Welcome to Anime Time forum!

Egnimele din Providence

In jos

Egnimele din Providence

Mesaj Scris de Vicontele Navzar la data de Joi Iul 16, 2009 2:28 pm

Bine aţi venit în Providence, unde, în spatele manierelor încântătoare, fiecare cetăţean al micuţului oraş de pe marginea lacului ascunde o dualitate secretă, o faţă întunecată care provoacă fenomene misterioase şi supranaturale. De aceea, Oscar, Kate şi Martin se avântă în aventură, sperând ca într-o bună zi să descopere adevărul din spatele secretului din Providence.

Este un desen foarte bun ,chiar si acum il urmaresc pe net deoarece imi palce foarte mult.Are tot cei trebuie acest desen si povesteste destul de bine intmplarile din trecutul personajelor.Personajul meu favorit este Osacar deoarece are curaj si doar a fost ales,are simntul prieteniei si se simnte dator uneori fata de prietenii sai.

Moderator

Numarul mesajelor : 35
Puncte : 58
Data de inscriere : 11/07/2009
Varsta : 26
Localizare : Slobozia/Ialomita

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Egnimele din Providence

Mesaj Scris de Aiumy la data de Joi Iul 16, 2009 2:43 pm

Mi-a placut acest desen, mi-a placut in special pentru idee, caci daca stam sa o luam logic desenul asta pare a fi inspirat din viata reala pentru ca fiecare avem si fete intunecate pe care nu le aratam decat cine stie cum sau in cine stie ce situatii. Intotdeauna mi-a placut personajul Kate pentru personalitatea ei.

Aiumy
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 50
Puncte : 75
Data de inscriere : 12/07/2009
Varsta : 24
Localizare : Sinaia

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum: